ערבוב צמר, מלאכה עתיקה כמו סריגה עצמה, עומדת כעדות לתחכום וליצירתיות של אומנים. תהליך קפדני זה כולל שילוב סוגים שונים של צמר כדי להפיק חוט שיורש את התכונות הטובות ביותר של כל אחד מהם.
בעולם הסריגה התוסס, מציאת האספקה הנכונה יכולה להפוך תחביב פשוט למאמץ נלהב. כאן הובי, הרשת הגדולה ביותר בישראל לחומרי יצירה, צמר וחרוזים, באמת בולטת .
אנשים רבים נולדו עם רצון ליצור והם נהנים מאוד להוציא תחת ידיהם יצירות אומנות. גם הרבה לאחר שהם סיימו את הלימודים שלהם בגן או בבית הספר עדיין מפעם בהם הרצון ליצור, לבצע יצירות אומנות וליהנות מסיפוק שרק יצירה ומלאכת כפיים מסוגלת להעניק.
נדמה כי רוב תושבי מודיעין והאזור כבר הספיקו להכיר את חנות הובי המדהימה. החנות של כל מי שאוהב ליצור ונהנה מעולם האומנות. אך למי שעדיין לא הספיק להכיר, אנחנו כאן כדי לספר לכם
עולם האומנות הוא עולם ענק ואינסופי. הוא מכיל כל כך הרבה חומרי יצירה שונים ומגוונים והוא מתפרש על פני תחומים שונים ורבים. חנות יצירה בכפר סבא – הובי – מכנסת תחת קורת גג אחת את כל מה שאתם צריכים עבור יצירות האומנות שלכם.
ביתחנות יצירה ברמת גן חנות יצירה ברמת גן אנשים מתארים את תחושת הכניסה לחנויות שלנו כשכרון חושים. השילוב של המגוון, הצבעים, העושר והכמות לא משאירים אף אחד אדיש. אנחנו הובי- הרשת הגדולה בישראל לייבוא ושיווק חרוזים ומוצרי יצירה הממוקמות במבשרת בירושלים, מודיעין, כפר סבא ורמת גן.
עד לא מזמן, צמר איכותי לסריגה ניתן היה להשיג רק בחנויות בחו"ל או בחנויות שלא שמעו על קיומן בארץ, ושמן היה עובר מפה לאוזן בתוך קהילת הסורגים והסורגות. היום, כשהסריגה חזרה לקדמת...
אצלנו בהובי תוכלו למצוא חומרים ואביזרים למגוון עבודות יצירה, כולל חרוזים, תליונים, שרוכים וחוטי מתכת להכנת שרשראות, צמר, חוטים, אביזרי תכשיטנות, קופסאות עץ, צבעים, מברשות, מכחולים, אביזרים לעיצוב אלבומים, חומרי יצירה לילדים, קנווסים, צמידים, אבני חן ועוד.
אין ספק, ששלוש הסיבות האלה הן סיבות מצוינות להגיע אלינו. מה אנחנו מציעים לכם? אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שצריך כדי לעשות יצירות לפסח
לעבודה עם מוצרי עץ ליצירה יש מספר יתרונות, ראשית, ניתן לעשות איתם מספר רב של דברים, החל מחרוזים מעץ לשרשרות, קוביות, אטבים, לוחות מודעות, קופסאות, מסגרות מעץ וכן קישוטים שונים לבית, הן כאלה שמשמשים רק ליופי והן כאלה שיש להם גם שימוש פרקטי.
במהלך השנים, בלא מעט חברות וחנויות, מוצרי האריזה הפכו לחלק מן המותג, יצירת אומנות משל עצמה. צרכנים רבים שקונים את המוצר, ממשיכים להחזיק במוצרי אריזה בבית, זה נכון אם מדובר בקופסאות ושקיות לאריזה.
מה היא המשמעות של יצירת תכשיטים באופן עצמאי? איך לומדים לייצר תכשיטים? מאילו חומרים ניתן לייצר תכשיטים? מה המיוחד במוצרים של רשת הובי? איך בוחרים את המוצרים הטובים ביותר עבורכם?
האם כל אחד יכול ליצור? מה מיוחד במוצרי היצירה של חברת הובי? איך לומדים ליצור עם חרוזי סברובסקי? אילו סוגי חרוזים ניתן למצוא החנויות רשת הובי? איך יתרמו החרוזים לחיי היום יום שלנו?
איך בוחרים את החרוזים המתאימים ביותר עבורכם? מה היא המשמעות של יצירת יצירות אומנות? היכן ניתן ללמוד ליצור יצירות אומנות? אילו מוצרים ניתן למצוא בחנויות הובי?
מה היא המשמעות של היכולת ליצור יצירה משלכם? איך בוחרים את חומרי היצירה שלכם? האם כל אחד יכול לעשות שימוש במוצרי היצירה של הובי? למה לבחור דווקא במוצרים של הובי?
מה היא המשמעות של יצירת יצירה אישית? איך בוחרים את החומרים והמרכיבים של יצירתכם? אילו מוצרים ניתן לרכוש בהובי? מה הם תחומי הפעילות של חברת הובי?
מה היא הדרך הטובה ביותר ליצור את יצירת האומנות שלכם? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של מוצרי הזכוכית? האם כל אחד יכול ליצור תכשיטים? למה לבחור דווקא במוצרי הובי?
אילו פעילויות יש לחברת הובי להציע בחג החנוכה? מי הם לקוחות רשת הובי? למה לבחור במוצרי הובי? אילו מוצרים ניתן למצוא על מדפי חנויות רשת הובי?
אילו חומרים מועדפים לטובת הפעלות פעילויות יצירה בחנוכה? איך נבחר את החומרים והמוצרים שירכיבו את פעילות היצירה שלכם? אילו עוד שירותים מעניקים ברשת הובי?
היכן הכי מומלץ לרכוש חומרים ומרכיבים ליצירות לחגים? איך בוחרים את סוג המוצרים לטובת יצירות אומנות? מה היא המשמעות של עיסוק ביצירה? למה לבחור במוצרי רשת הובי?
מאיפה משיגים את הצמר האיכותי ביותר? מה ניתן לעשות עם צמר? איך תשפיע היצירה על חיי היום יום? אילו עוד חומרים ומוצרים ניתן למצוא ברשת הובי? מה היא הייחודיות של הובי?
בכל ילד מסתתר צד אומנותי שפשוט מת להתפרץ.
פורים, חגם של הילדים, הוא חג של מסכות, רעשנים, שירים וריקודים.
יצירה צריכה להיות מדורגת גבוה מאד ברשימת הפעילויות שאתם, ההורים, צריכים לעשות עם הילדים שלכם. הם, מצידם, מקבלים כל יצירה שכזו בהנאה גדולה ומפיקים ממנה את המקסימום. דרך טובה לחוות זמן איכות, וליצור פריטים יפים מאד שאף עשויים לשמש את הילד, היא רכישה של מסכות ליצירה.
חג הפורים מתקרב, ואתם מעוניינים ליצור עבור הילד שלכם (או אפילו עבורכם) את התחפושת המושלמת.
יום הולדת מהווה הזדמנות מצוינת לחגיגה ולמתנה נהדרת שתכבוש את לבה של הפרטנרית הצמודה. תכשיטים נחשבים לאחת המתנות המוצלחות כי כל אחת נהנית להתהדר בתכשיט חדש ומרשים שיקטוף מחמאות.
כל אחת ישנם התכשיטים האהובים עליה, בין אם אלה תכשיטי יהלומים ובין אם שרשראות חרוזים, כסף או זהב. גם טבעות ישנן לא מעט. לרוב התכשיטים מאוחסנים כולם יחד בקופסה אחת והתוצאה היא בלגן של ממש.
logo בניית אתרים