1. דף הבית
  2. רעיונות ליצירה

רעיונות ליצירה

כולם צריכים למצוא זמן איכות משפחתי, בטח בתקופה הנוכחית שבה המסכים השתלטו על חיינו. לא מעט משפחות משאירות את האינטראקציה מאחור, והגיבוש המשפחתי כמעט ונעלם. באמצעות רעיונות ליצירה תוכלו לקחת את הנושא הזה קדימה, ולאפשר לכל בני המשפחה לעשות דברים מיוחדים ביחד. לא משנה אם מדובר על בני משפחה גדולים או קטנים – כולם ימצאו את עצמם.

הובי מציעה לכם מגוון רחב של רעיונות ליצירה, כך שתוכלו להפוך את זמן האיכות המשפחתי למעניין יותר. אולי אפילו תוכלו לגלות על עצמכם צדדים שלא ידעתם שקיימים בכם. לא מעט אנשים שחשבו שאין להם צד יצירתי, גילו פתאום כי יצירה היא משהו שטבוע בהם בצורה כל כך עמוקה.

מספר המוצרים בסל : 0

רעיונות ליצירה לילדים

המשימה החשובה ביותר כאשר מדברים על רעיונות ליצירה היא כמובן להעסיק את הילדים, שאותם אולי הכי קשה להעסיק בעידן הנוכחי. לשמחתכם אתם לא צריכים לעבוד כל כך קשה, כי תוכלו למצוא ערכות יצירה מוכנות ערכות שמתאימות לילדים שונים ומגוונים ככל שיהיו. כל מה שתצטרכו לעשות זה לבחור את הערכה האידיאלית, ובתוך זמן קצר הילד כבר יהיה עסוק עד מעל הראש. פתאום תוכלו לראות את הילד נהנה ועל הדרך גם עושה משהו שלא בהכרח קשור למסכים.

רעיונות ליצירה למבוגרים

לא מעט מבוגרים שואלים את עצמם, מה הם יכולים לעשות בינם לבין עצמם? הרי זמן איכות ביחד עם כל המשפחה הוא דבר חשוב מאין כמותו. אי אפשר לוותר על זמן משפחתי, כי בסוף זה הדבר שמאחד ביחד עם כל המשפחה. אז מה אנו מציעים לכם לעשות? לרכוש ערכות יצירה שמיועדות עבור מבוגרים, ערכות יצירה שהוכנו מראש בכדי להעסיק גם מבוגרים שמחפשים לעשות משהו קצת שונה.

רעיון ליצירה שיתאים לכולם

הדרך היעילה ביותר ליהנות, מבוגרים וצעירים ביחד, היא על ידי יצירה, אפילו אם עד כה התחום הזה פחות דיבר אליכם. היצירה תאפשר לכל אחד מבני המשפחה לבטא את עצמו בצורה שונה, גם אם עד כה זה לא ממש קרה בפועל. פתאום תוכלו לגלות כי דווקא היצירה היא מה שאתם צריכים, ובאתר של הובי תוכלו למצוא רעיונות שכאלה שמתאימים לכולם אפילו גם עבורכם.

רעיונות ליצירה לילדים שיעבירו לכם את סופי השבוע

בעשורים האחרונים, עם כניסת המסכים הקטנים והיותר גדולים לכל בית, אנחנו שוכחים לפעמים שפיתוח הילדים בעזרת יצירות זה נכס שחייבים להשקיע בו. לכן, אולי כדאי להגביל קצת את שעות הטלוויזיה, המחשב והטאבלט, לשלוף את הצבעים והדבק ולהתחיל לחשוב על רעיונות ליצירה לילדים. אתם תתפלאו באיזו מהירות הילדים שלכם יתחברו לישיבה יחדיו וליצירה המשותפת.

המומחים מחברת הובי, רשת חנויות יצירה מהמוכרות בשוק הישראלי, מספרים כי הורים רבים חוששים מיצירה עם הילדים עקב דעה מוטעית שכולם צריכים להיות ציירים או אמנים כאלה ואחרים, אך תתפלאו לגלות שאין צורך להיות פיקסו או ואן גוך כדי ליהנות מיצירות פרי מעשי ידיהם של ילדכם, ובנוסף תוכלו לחוות זמן יקר ואיכותי מושלם ומשפחתי.

אם כן, מאמר זה יציע לכם כמה רעיונות ליצירה שמומלץ לנסות בבית, אך יש לשים לב שהחומרים והכלים בהם אתם משתמשים מותאמים לגיל של הילדים שלכם.

יצירה עם פלסטלינה

החומרים שצריך בשביל היצירה זה כמובן פלסטלינה ובנוסף סכין פלסטיק, משטח להניח את היצירות וקיסם יחיד. היצירה הזו יכולה להתאים לילדים החל מגיל 3 וניתן ליצור בעזרת הפלסטלינה דמויות. היצירה בעזרת פלסטלינה מפתחת את יכולת התכנון של ילדכם, את המוטוריקה העדינה ועוד.

יצירה עם חרוזי גיהוץ

אחד מרעיונות ליצירה הבולטים שייך לתחום החרוזים. בשביל להתחיל ליצור, יש צורך בקיט של חרוזי גיהוץ ושבלונות רב פעמיות שיהיה נוח ליצור עליהן. כמובן, בגלל שהחרוזים הם קטנים, היצירה הזו לא תתאים לילדים מתחת לגיל 4. גם כאן היצירה תפתח את המוטוריקה העדינה, אך היא תשפיע גם על קשר של עין ויד.

אומרים לילדים לבחור דמות או צורה שברצונם ליצור, את החרוזים הם יסדרו על השבלונות וכאשר היצירה הושלמה, אפשר לגהץ את החרוזים בזהירות עם מגהץ.

טיפ קטן שכדאי לקחת – הפרידו בין החרוזים למגהץ בעזרת נייר אפיה כדי שהחרוזים לא ידבקו אליו.

רעיון ליצירה בעזרת פסיפס

יצירה בפסיפס הפכה מזמן לחוויה מיוחדת עקב האבנים המיוחדות שיכולות להפיק יצירה נפלאה.

לצורך כך, יש צורך בחתיכות פסיפס מוכנות לילדים, דפים צבעוניים ודבק. בעיקרון, היצירה מתאימה לגיל 3 ואילך, אך לרוב ילדים יתחיל להתחבר לזה בגיל קצת יותר מבוגר.

כדי להכין את היצירה, מתכננים קודם כל את היצירה על הדף הצבעוני הקשיח. ניתן כמובן לבחור ציור מהאינטרנט ולהדפיס על הדף. את הפסיפס מתחילים לסדר ולהדביק על הציור עד שהוא יהיה מושלם.

בונוס – ניתן שכל אחד מבני המשפחה יעשה חלק אחר מיצירת הפסיפס כדי שהיצירה תהיה משפחתית משותפת.

חומרי גלם איכותיים

כמובן, כדי להביא את רעיונות ליצירה שלכם לידי ביטוי בצורה הכי טובה, חשוב לרכוש מוצרים איכותיים, כפי שיש בחברת הובי. היכנסו לקטלוג באתר והתרשמו ממבחר עצום של חומרים ליצירה משפחתית.

תמצאו רעיון ותבצעו רכישה מבלי לצאת מהבית

הובי עושה כל מאמץ על מנת להתאים את עצמה לעידן הנוכחי, כל זאת בכדי שיהיה לכל אחד ולכל אחת את האפשרות ליצור דברים מגניבים. הובי חנות יצירה וחרוזים מציעה מגוון רעיונות ליצירה ומשלוחים לכל חלקי הארץ, משלוחים מהירים של כל סוגי המוצרים הנמצאים באתר. כך שמה שנותר לכם לעשות בפועל זה רק לבחור את היצירה שהכי מתאימה לכם, ובתוך זמן קצר נשלח את המשלוח אליכם לבית. פתאום תוכלו לראות כי זמן איכותי משפחתי זוהי לא מילה רעה כל כך.

logo בניית אתרים