1. דף הבית
  2. ציוד לאומנות

ציוד לציירים

כל צייר יודע כי על מנת לממש את כישרונותיו ולהביע על דף או קנבס את כל מה שיש לו להציע לעולם, הוא זקוק לכלים בסיסיים. הוא חייב שיהיו לו את הצבעים המתאימים, את המברשות התואמות ואת הקנבס או את בלוק הציור עליו יצייר את יצירותיו. הובי רשת חנויות יצירה מציעים ציוד לציירים והכל תחת קורת גג אחת!

מספר המוצרים בסל : 0

הציירים יודעים כי לצורך ציור אומנותי שיבוצע על ידי צבעים מיוחדים ולא סתם בעיפרון על דף מחברת, הם זקוקים לחומרים מתאימים. הם חייבים את הקנבס או את בלוק הציור האיכותי, הם זקוקים גם לצבעים המתאימים, בין אם אלו צבעי קרש, צבעי מים או צבעי גואש ובין אם מדובר בצבעי שמן. ברור שהם גם צריכים את המברשות המתאימות לאותו סוג של צבע ובהתאם לאופי הציור אשר אותו הם מתכננים.


ועוד לא דברנו על הכן לציור ועל המגש לצבעים לילדים ולמבוגרים, בקיצור ישנה רשימה ארוכה של ציוד, שהצייר שלנו זקוק לו ורק לאחר שהוא יכין את כל אלו הוא יוכל סוף סוף לשבת לצייר.

ציוד לציירים – כל מה שהצייר צריך – תחת קורת גג אחת

אז אם בעבר ידענו כי כאשר הצייר רוצה להצטייד בכל מה שהוא צריך הוא אמור לצאת למסע קניות שיכלול את כל הרשימה אותו הוא צריך להכין, הרי שהיום אין כל בעיה להיכנס לחנות אחת עם הרשימה ופשוט ללקט מהמדפים את כל מה שהוא צריך. אפשרות זו קיימת ברשת חנויות הובי, המשקיעים בחומרי יצירה ובציוד לציירים ברמה גבוהה ואיכותית במיוחד כאשר כל האפשרויות פרושות באופן נוח ונגיש. כך ניתן בקלות רבה לבחור את כל מה שצריך ולהתחיל מיד לצייר...

הובי – החנות של הציירים

לא לחינם אנחנו עדים לכך כי רבים הם הציירים המרחיקים לכת עד לסניפי הובי בירושלים או לסניף הממוקם ברמת גן, על מנת להצטייד בכל הדרוש להם.


הצוות בחנויות הובי מציע שירות סבלני, יחס אישי ונגיש וליווי של אנשי צוות לאורך כל הקניה. מדובר בשירות שלא תוכלו למצוא בכל מקום, שירות אשר מבטיח לכם חווית קנייה מסוג שונה לחלוטין. אתם לא אמורים להסתדר בעצמכם ולחפש 'במדף השמאלי העליון כאשר אתם פונים מפה ימינה'... אתם נהנים מליווי של איש צוות שדואג לספק לכם את כל מה שאתם צריכים בהתאם לרשימה שלכם שהכנתם.


קנייה בהובי תוסיף לכם הרבה חשק לצייר וליצור.

logo בניית אתרים