1. דף הבית
  2. כסף וגולדפילד

כסף וגולדפילד

גולדפילד:


גולדפילד Gold field הוא זהב הממולא במתכת, המשמש ליצירת תכשיטים.

הזהב (בין 10 ל-14 קרט) המשמש כשכבה חיצונית (ציפוי), מחובר בחום ובלחץ למתכת בסיס, כמו פליז.

מגוון רכיבים ויציקות מגולדפילד, שרשראות, חרוזים, תכשיטים ועוד

 


כסף 925:


הכסף היא מתכת רכה בצבע לבן בוהק.


המוליכות החשמלית והתרמית שלו גבוהות יותר מאלו של כל מתכת אחרת המופיעה בטבע.


תכשיטי כסף עשויים לרוב מכסף סטרלינג. הכסף זול יחסית לזהב, ונחשב כמתכת יקרה מ"דרגה שנייה", במיוחד בהשוואה לזהב.


מגוון רכיבים ויציקות מכסף, שרשראות, חרוזים, תכשיטים ועוד


התמונות הינן להמחשה בלבד ואינן מייצגות את המגוון הרחב בחנות:


כסף וגולדפילד:    

          

מן החומרים האהובים על תכשיטנים מקצועיים וחובבים הם כסף וגולדפילד, חומרים אלה מתאימים לשימוש של עבודות יד שונות, אשר בסופם מקבלים תכשיטים יפים שמתאימים הן לצעירים והן למבוגרים. כפי שתוכלו לקרוא בהמשך המאמר, השימוש בחומרים אלה מאוד פשוט ונוח והתוצאות יכולות להיות מרהיבות.


הרעיון של שימוש בכסף וגולדפילד, ייחודי מאחר ומדובר בחומרים שמצד אחד איכותיים מאוד ומצד שני הם מאוד פשוטים ונוחים לעבודה. אנחנו יכולים לראות את זה כשאנחנו בוחנים או עובדים עם שרשראות חרוזים אליהם אנחנו מוסיפים תליונים מכסף או גולדפילד, אלו יכולות להיות גם שרשראות כפולות או 3 שורות של שרשראות. כמו כן אנחנו יכולים לראות את זה בצמידים לרגליים ולידיים. התליונים הם מאוד גמישים וקל לעבוד איתם ולעשות מהם צורות שונות.


מה זה בעצם תכשיטי גולדפילד? מדובר למעשה בזהב עם 10 עד 14 קראט בתוכו יש מתחת והוא מכוסה ציפוי שלא מתקלף ונשמר. עם הגולפילד אפשר לעשות מגוון דברים ביניהם תליונים, אותיות, חרוזים, צמידים, עגילים ותכשיטים רבים נוספים. בשביל שהשימוש בו יהיה ייחודי ומיוחד, כל מה שאתם צריכים זו מעט יצירתיות או לפחות לרכוש את החומרים ולהביא אותם לתכשיטן שידע מה לעשות איתם.


תכשיטי כסף לעומת זאת הם תכשיטים עשויים כסף סטרלנג אך למעשה הם עשויים מתכת חזקה, מהחזקות בטבע אך פחות יקרה מזו של הזהב, ולכן גם תכשיטי כסף נחשבים זולים יותר.


השימוש בכסף ובגולדפילד הפך עם השנים מאוד נפוץ בקרב תכשיטנים, בעיקר כאלה שמבקשים למכור תכשיטים לכלל האוכלוסייה ברמות שונות של מחירים וכן בקרב מי שמתעסק בעבודות יד להנאתם או לצורכי מסחר. אנחנו יכולים למצוא תליונים, שרשרות וצמידים. מה שיפה בחומרים אלה, שניתן לעשות איתם צמידים מכל מיני דגמים, החל מסמלים, שמות, פרחים, וקישוטים אחרים שמבטאים דברים שונים ומיוחדים.


אם ברצונכם לרכוש מוצרי כסף וגולדפילד או לחילופין, מוצרים איתם תוכלו לעבוד ולעשות תכשיטים ודברים אלרים, אנחנו רוצים להמליץ לכם על על רשת חנויות הובי, בה תוכלו למצוא מגוון חומרים וכלים לעבודות תכשיטנות וכן עבודות יד אחרות. בחנויות הרשת תוכלו למצוא גם מוצרי כסף וגולדפילד. בחנויות הרשות תמצאו דגמים ומודלים לעבודות שונות, מהן תוכלו לקבל השראה ליצירה פרי דמיונכם. אנחנו ממליצים לכם בחום, להגיע לאחת מחנויות הרשת ולראות מה מציעים לכם. כך תוכלו גם אתם ליצור ולייצר משהו ייחודי משלכם.

logo בניית אתרים