מכירה בסיטונאות למוסדות וגופים מחירים מיוחדים בהזמנה באתר לפרטים נוספים

לחץ כאן 

יצירות לחנוכה

אם אתם גם שוברים עכשיו את הראש במה ואיך להעסיק את הילדים בחנוכה, הרשו לנו להציע לכם רעיון יעיל שלא תפסיקו להודות עליו: יצירות לחנוכה.

כבר מגיל קטן, הילד מתחבר ליצירות. לא משנה אם תקנו לו את התמונה האומנותית ביותר הקיימת, ליד פיסת העץ עם הפלסטלינה המעוכה היא לא תהייה שווה מבט.

הובי מציעה מבחר רחב של יצירות לחנוכה.

מספר המוצרים בסל : 0

רעיונות ליצירות לחנוכה

חישבו על האסוסיאציות שמעלה בכם חג החנוכה. רבים יסכימו כי חנוכיה היא סמל מרכזי, סופגניות יהוו גם הם אחוז ניכר מהמחשבות על החג. ולמי מכם ששכח, קיים גם כד השמן המפורסם, וכמובן – הסביבונים. ניתן ליצור יצירות אומנות מופלאות המתאימות לחנוכה, בעזרת חומרים מתאימים. תוכלו לדוגמא, להרכיב חנוכיה יפהפיה מחרוזי גיהוץ. יצירה זו דורשת מוטוריקה עדינה ושליטה והבנה בצבעים. את החנוכיה מרכיבים על גבי לוח המותאם במיוחד לחרוזים אלו, על פי צבעי החנוכיה והנרות. בסוף העבודה – ניתן לגהץ את הלוח ולקבל חנוכיה יפהפיה. או למשל, לרקום על גבי בד סביבון עץ מרשים, חשוב להשקיע בחוטים מתאימים ובצבעים שיתשתלבו בבד שעל גבו הסביבון נרקם. תוכלו גם ליצור מחרוזי עץ צבעוניים סופגניות, חרוזי העץ יכולים להדגיש את מראם היפה של הסופגניות. תוכלו לשבת עם הילדים, ועל פי העדפותיהם השונות ונקודות החוזקה שלהם להתאים מוצרי אמנות איכותיים שיחזיקו מעמד וימשכו את עיניהם של הילדים.

לסיכום, עוד לפני חנוכה מוטב לשבת עם הילדים ולשמוע מהם אילו יצירות אומנות הם יהנו ליצור. ההנאה מובטחת, לכם ולילדים.

יצירות וחנוכה

חנוכה הוא חג ששמור לו מקום של כבוד בליבנו. האסוסיאציות שהוא מעלה הן כאלה שאנו מתרפקים עליהן גם שנים לאחר מכן. הביתיות, החום והשלווה מבטאים את הקסם המיוחד ששמור לחג הזה. לצד משחקי הסביבונים המסמלים את חנוכה, ניתן להפיק מן האוירה הקסומה תועלת נוספת: עבודה משותפת עם ילדנו על יצירות לחנוכה באוירה משוחררת ונינוחה.

מלבד ההנאה הגלומה בתעסוקה עם יצירות והשמחה בסיום כשהמוצר המוגמר מונח בידנו, קיים ערך מוסף לעבודה על יצירת אומנות הרלוונטית לתקופה. הילדים, שלומדים על החג בגנים ובבתי הספר, מתחברים לנושאים הנלמדים, ונלהבים מאד ליצור יצירות המסמלות את החג.


logo בניית אתרים