1. יצירה
  2. תכשיטנות
  3. חרוזים
  4. חרוזי זכוכית

חרוזי זכוכית

חרוזי זכוכית צ'כים משמשים לא רק את השרשראות ואת התכשיטים. אנחנו מוצאים היום כי החרוזים עשויים זכוכית מושחלים גם על מחזיקי מפתחות, מעטרים בגדים, נעליים, תיקים וכדומה. כדאי לדעת כי ישנם גם חרוזים שקופים אשר איתם ניתן להגיע ליצירות מיוחדות, ניתן אף לחרוט עליהם או לשלב איתם חרוזים נוספים שייצרו יחד אפקט מדהים במיוחד.

בהובי תוכלו להיעזר בצוות מקצועי אשר ינחה וידריך אתכם עד לבחירה הנכונה בתכשיט הכי מתאים לכם. אתם תיהנו מתכשיט מדהים בלי כל יחס למחיר ששילמתם והשקעתם בו.

מספר המוצרים בסל : 0
אזל במלאי חרוזי זכוכית במשקל- פייר פוליש- מידה 16 ורוד סגלגל

חרוזי זכוכית במשקל- פייר פוליש- מידה 16 ורוד סגלגל

מק"ט: 77-6
אין במלאי
מחיר: 8.90
הוספה לסל

רשת חנויות הובי מייבאת את המגוון הגדול ביותר בארץ של חרוזי זכוכית מכל העולם (צ'כיה, הודו, סין, יפן, אוסטריה) מעל 5,000 סוגי חרוזים בצורות, גדלים, בצבעים וחיתוכים שונים.

רוב רובם של חרוזי הזכוכית בהובי, מקורם בחרוזי הזכוכית האיכותיים מעיירה בשם גבלונק שנמצאת בצכיה, כאשר העיסוק העיקרי בעיירה ובכפרים מסביב הינו בייצור חרוזים מזכוכית.

קצת על היסטוריית חרוזי זכוכית

צ'כיה נחשבת למעצמה עולמית בתחום ייצור חרוזי הזכוכית כבר מאות שנים. בשנים האחרונות, עם ריבויי התחרות, צ'כיה מובילה מהפכה בייצור הטכנולוגי, אולם גם היום אפשר לראות מפעלים רבים שעדיין משתמשים בטכניקות מסורתיות שלא השתנו מאות שנים.

חרוזי זכוכית משמשים בעקר לחריזת צמידים ושרשראות וגם לעבודות יצירה לילדים ומבוגרים בהדבקת תיקים, בגדים, נעליים וגם למחזיקי מפתחות. בשנים האחרונות גבלונק והכפרים מסביב ספגו נפילה רצינית בייצור עקב כניסת סין והודו לתחום, וכ-30% מהמפעלים נסגרו. כדי להחזיק מעמד המפעלים בשנים האחרונות לא הסתפקו בחרוזי זכוכית שהיו עד כה אלא הוסיפו דוגמאות חדשות של חרוזים משולשים, קוביות, חרבות, כאשר שם החרוז מתאר את צורתו. רוב חרוזי הזכוכית שיוצרו בשנים האחרונות משמשים בעיקר לחורזות ליצירת צמידים ושרשראות כאשר הם חורזות לפי תרשימים מיוחדים.

חרוזי זכוכית - לכל גיל

חרוזי הזכוכית הם חרוזים מדהימים ומיוחדים המעניקים ברק מיוחד והם מתאימים לכל אחד בכל גיל. כל מי שרוצה ליהנות מתכשיט ייחודי או קישוט מיוחד שלא ניתן למצוא בכל מקום, יוכל ליהנות מאוד מהאפשרות של תכשיט המשלב חרוזי זכוכית. חרוזים שיעניקו הרבה יופי וחן לכל אחד.

הובי – הבית של התכשיטים

אז על מנת שנוכל ליצור לעצמנו תכשיט מרשים ויפה, תכשיט שיהלום אותנו וגם יתאים לבגד אותו אנחנו לובשים, אנחנו צריכים לפנות אל בית עסק אשר אכן מציע לנו את המגוון ואת השפע אשר מתוכו נוכל לבחור את התכשיט המתאים לנו.

רשת הובי מציעה מבחר ענק של חרוזי זכוכית ותכשיטים מסוגים שונים, חרוזים מחומרים שונים ומגוונים ובקשת צבעים מרהיבה. כך שכל לקוחה יכולה למצוא את מבוקשה בקלות.

אז פנו לסניף הקרוב אליכם או לחנוך את סניף רמת גן החדש ותיהנו מיצירה מדהימה בעלויות מתאימות לכיס שלכם.

logo בניית אתרים