מכירה בסיטונאות למוסדות וגופים מחירים מיוחדים בהזמנה באתר לפרטים נוספים

לחץ כאן 
  1. יצירה
  2. תכשיטנות
  3. חרוזים

חרוזים

האפשרויות המגוונות בהן ניתן להשתמש בחרוזים הלהיבה אנשים לאורך כל ההיסטוריה. ניתן לעשות לא מעט דברים עם חרוזים, החל מקישוטים למיניהם ועד חרוזים לתכשיטים. האביזר הצבעוני הזה קיים אצל כל התרבויות בעולם. בעבר, הם שימשו כאוצרות מכיוון שקישטו איתם פסלים, סמלים בדתות שונות, עטרו אנשים בכל מני טקסים קדושים וכמובן יצרו תכשיטים יפים.

מספר המוצרים בסל : 0

מבית הובי, חנות חרוזים מספרים כי מאז ועד היום אומנים יצרו סוגי חרוזים בכל מני גוונים וגדלים בעזרת אבנים מיוחדות, עץ, צדפים, מתכות ואפילו עצמות. עם זאת, החומר שהפך להיות המבוקש ביותר במרוצת השנים עבור חרוזים זה הזכוכית, וזאת מכיוון הזמינות הנוחה שלה וכמובן האיכות הייחודית שלה שכוללת נצנוץ וצלילות. כמובן, גם היום מעצבים רבים משלבים ביצירות שלהם חרוזי זכוכית.

חרוזים לתכשיטים- מאז ועד היום

הייצור של החרוזים החל בשנת 1940, אך במשך שנים ארוכות מי ששלט בשוק העולמי אלו דווקא הצ'כים שהביאו קריסטלים. אולם, כעשור אח"כ נוסדה חברת מיוקי ביפן ומהר מאד היא התחילה לייצר את החרוזים היפנים. החרוזים האלו יוצרו באלפי צבעים מיוחדים ומגוונים ובכך הם גם ניצחו את הצ'כים.


החרוזים מגיעים בכל מני צורות, כגון קוביות, משולשים, חרוזים עגולים וכמובן עוד מגוון רחב של ציפויים וצבעים. הייחודיות הבולטת שלהם זו האחידות של הגודל והצורה של החרוז, ודבר זה מאפשר יצירה של תכשיטים סימטריים ומדויקים. המפעלים משקיעים לא רק באחידות של החרוז כי אם גם בעמידות של הצבע שלו, כך שהוא לא ידהה במהירות.

סוגי החרוזים עצמם

כאמור, ישנו מבחר עצום לסוגי חרוזים לתכשיטים. לרוב, ניתן יהיה לראות את החרוזים העגולים שנקראים seed beads. מה שמעניין זה שמספר 6 בחרוזים האלו הוא דווקא הגדול יותר בעוד שמספר 15 הוא הקטן ביותר. גודל 11 הוא הנפוץ ביותר ליצירה.סוג נוסף הוא חרוז הקוביות, כאשר גם הוא קיים בגדלים שונים והוא נמדד לפי מילימטרים, כאשר הגדול ביותר הוא 4 מ"מ. חרוזי הצינור הם עוד סוג, אשר נקרא בוגלים. בסוג זה משתמשים ליצירה של שרשראות ספירלה ובהרבה מקרים תוכלו למצוא אותם בבגדי ערב וריקוד.

ניתן למצוא בכל חנות חרוזים את חרוזי הטיפה שמגיעים בצורות מגוונות משל עצמם, והמראה הקלאסי שלהן מגיע בגודל של 3.4 מ"מ.אם כן, כאשר רוצים לרכוש חרוזים לתכשיטים, יש לפנות לחברה שמספקת מגוון רחב של חרוזים. אחת החברות המוכרות לחרוזים ופריטי יצירה היא הובי. הובי חנות יצירה הינה חברה בת מעל 20 שנהובעלת 6 סניפים כולל סניף חדש חנות יצירה ברמת גן, ומספקת מגוון עצום של חרוזים, ערכות יצירה ועוד. בנוסף, החברה תעניק לכם שירות מקצועי ותדע לענות לכם על כל השאלות. מוזמנים להיכנס כעת לאתר הבית של החברה ולהתרשם מהקטלוג העשיר.

logo בניית אתרים