מכירה בסיטונאות למוסדות וגופים מחירים מיוחדים בהזמנה באתר לפרטים נוספים

לחץ כאן 
  1. יצירה
  2. חנות יצירה ברמת גן

חנות יצירה ברמת גן

אנשים מתארים את תחושת הכניסה לחנויות שלנו כשכרון חושים. השילוב של המגוון, הצבעים, העושר והכמות לא משאירים אף אחד אדיש. אנחנו הובי- הרשת הגדולה בישראל לייבוא ושיווק חרוזים ומוצרי יצירה הממוקמות במבשרת בירושלים, מודיעין, כפר סבא ורמת גן.

רשת הובי ידועה בהענקת הידע, הקורסים ולמידת התכשיטנות המנוסה והמקצועית בישראל: האקדמיה לתכשיטנות הכוללת קורסים למתחילים, קורסים למתקדמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים.

לא תמיד צריך להיות אמן כדי ליצור ולעצב לפעמים כל מה שצריך זה לגעת ולנסות בעצמך!
בהובי יאפשרו לכם להקפיץ את ההובי לרמה של אומנות

מה תוכלו למצוא בחנות יצירה ברמת גן ובשאר סניפי רשת הובי

  • בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה עם רעיונות ליצירה, מלאכת יד ותכשיטנות שתבקשו, החל מחומרי הגלם וכלה בעזרה בישום.
  • ברשת חניות יהובי תוכלו למצוא מגוון חומרים לעבודה: בעץ, אביזרי זכוכית, קרמיקה וכל הדרוש ליצירת תכשיטים, עיצוב תמונות ועוד ככל העולה בראשכם היצירתי. בחנות היצירה שלנו היא המקום שבו תגלו שאפשר לעשות הכל ובגדול. צוות העובדים המקצועי בחנות יסייע לכם בבחירת המוצרים ויספק גם הדרכה צמודה.
  • בהובי מחלקת תכשיטים: תוכלו למצוא אגף של חרוזים מרהיב עיניים במחירים מיוחדים, חרוזים גדולים וקטנים, בצבעים אופנתיים ומעוצבים.
  • מתחשק לכם לעצב אלבום תמונות מיוחד? לשדרג אהיל של מנורת לילה ישנה? בהובי מציעים חומרי גלם שונים אביזרי זכוכית עץ קרמיקה. גם ילדכם יוכלו ליהנות מהחוויה.
  • פרטי יצירה ייחודיים לילדים כגון: שבלונות, צבעים, פלסטלינה, קלקר ועוד הרבה הפתעות.
  • בהובי מחלקת אומנות עם מגוון רחב של צבעים מכחולים ושלל מוצרים לצייר המתחיל והמתקדם.
  • מגוון רחב של צמר כולל ריקמות לילדים ולמבוגרים המומחים של הובי מציעים לכם גם אפשרות להעמקת הידע שלכם בתחומי היצירה השונים כך למשל נערכים במקום קורסים לחריזה יצירתית תכשיטנות למתחילים ולמתקדמים, לעיצוב אלבומים, עבודות פסיפס ועוד...

הובי חנות יצירה ברמת גן- הכתובת המלאה: ביאליק 77, רמת גן. 
שעות פתיחה: ימים א'-ה' 9:30-19:00 יום ו' 9:30- 14:00. מחכים לכם בחנות שלנו, מוזמנים להזמין דרך האתר או להתקשר.
שעות פתיחה: 10:00-19:30

logo בניית אתרים