1. דף הבית
  2. חנות יצירה בכפר סבא

חנות יצירה בכפר סבא

עולם האומנות הוא עולם ענק ואינסופי. הוא מכיל כל כך הרבה חומרי יצירה שונים ומגוונים והוא מתפרש על פני תחומים שונים ורבים. חנות יצירה בכפר סבא – הובי – מכנסת תחת קורת גג אחת את כל מה שאתם צריכים עבור יצירות האומנות שלכם. נכנסתם להובי? יצאתם עם שלל מרכיבים שיוכלו להתחבר יחד לכדי יצירה מדהימה ומושלמת!
עולם האומנות והיצירה הוא עולם גדול ומורכב. הוא מכיל המון אפשרויות ואינספור תחומים. עד לא מזמן לא היה לנו מקום מסודר שם יכולנו לרכוש את כל חומרי היצירה הדרושים ואת כל מה שאנחנו צריכים עבור היצירה שלנו. עבור כל מרכיב ביצירה היה צורך לכתת רגליים מחנות לחנות עד שהיו בידינו כל המרכיבים עבור היצירה שלנו. אך כיום יש לנו בעיר כפר סבא את החנות "הובי" אשר מעניקה לכל חובב אומנות את האפשרות להיכנס, להתרשם ולהחליט מה תהיה היצירה הבאה שלו ובהתאם לכך לבחור את החומרים הדרושים לו. גם גננות, מפעילי קייטנות וכדומה מוצאים מענה מושלם לצרכים שלהם. תושבי כפר סבא וכל האזור נהנים מהאפשרות לרכוש את כל חומרי היצירה האיכותיים במחירים נוחים במיוחד ושווים לכל כיס.

חנות יצירה בכפר סבא זה הובי

היום כבר יודעים כל תושבי האזור, הגננות, המדריכות בקייטנות וכל מי שרוצה ליצור וליהנות ממלאכת כפיים, כי אין צורך לצאת למסע קניות כאשר הם רוצים להשיג את כל מה שצריך לצורך ביצוע היצירה. אם בעבר ידענו שאת הקנבס קונים בחנות אחת ואת הצבעים בחנות שנייה, את הקרש של השלט לדלת אצל הנגר ואת הצבעים או האותיות בחנות שלישית הרי שכיום יש לנו את כל חומרי היצירה תחת קורת גג אחת. אם החלטנו לדוגמא ללכת על שלט חדש לדלת הבית ואנחנו רוצים ליצור אותה במו ידינו, נוכל בהחלט למצוא מגוון גדול של אפשרויות ליצור את אותו שלט וליהנות מיצירה ייחודית, יצירה אישית שלנו שלא תראו על עד דלתות כאשר גם המחיר יהיה בסיכומו של דבר מפתיע במיוחד.
נוכל לבחור את האותיות בגודל ובפונט המתאים לנו אותם נדביק על השלט שלנו, נוכל לבחור את הצבע או את החומר אשר בו נצבע את השלט ואפילו את הדבק המתאים אשר באמצעותו נצמיד את השלט לדלת הבית.
כי בהובי דואגים לכל הפרטים עד הקטנים ביותר.

נהנים ליצור? רוצים לקבל השראה ורעיונות חדשים? היכנסו להובי! אתם תתלהבו ותצאו עם חומרי יצירה שיעניקו לכם הרבה סיפוק והנאה!

חנות יצירה בכפר סבא


ירושלים פינת נחשון 10
ימים א',ב',ד',ה' 09:30-19:15, יום ג' 09:30-18:45, יום ו' 09:00-14:00לכל הסניפים יש ללחוץ כאן

logo בניית אתרים