מכירה בסיטונאות למוסדות וגופים מחירים מיוחדים בהזמנה באתר לפרטים נוספים

לחץ כאן 
  1. יצירה
  2. חומרי יצירה לילדים

חומרי יצירה לילדים

איך לבחור חומרי יצירה לילדים? מהם היתרונות של חומרי יצירה בגילאים צעירים ואיך בוחרים את החומרים הללו?

אחת הדרכים החינוכיות ומהנות ביותר להעסקת ילדים היא באמצעות חומרי יצירה. היצירה מפתחת בילדים את חוש המישוש ואת חוש הראייה ובנוסף היא מפתחת גם יכולות קוגניטיביות לצד מוטוריקה עדינה וגסה. אחרי שמודעים לכל היתרונות הללו, אי אפשר להתעלם מהתרומה של יצירות בגיל הילדות לפיתוח חוש היצירתיות, הדמיון ויכולת הביטוי העצמי. לאור היתרונות הרבים מובן מדוע כיום יש השקעה רבה בפיתוח חומרי יצירה לילדים וביצירת מדריכים כתובים ומקוונים להכנת יצירות מותאמות גיל.

מספר המוצרים בסל : 0

חומרי יצירה לילדים - מהיכן מתחילים?

השלב הראשון הוא להחליט מה רוצים ליצור, ורק לאחר מכן להתחיל לבחור חומרים. אין טעם לבזבז זמן בבחינת סוגי הצמר השונים בחנות, אם המטרה היא להכין מובייל תלוי או ציור בצבעי גואש.


השלב השני הוא להגדיר כמויות. מורה הקונה חומרי יצירה לילדים לשיעורי אמנות בבית הספר או מדריך המעביר חוג יצירה במתנס, יזדקקו לכמות רבה ולמגוון רחב של חומרי יצירה. לעומת זאת, אדם פרטי המחפש אחר חומרי יצירה לילדו, אינו צריך בדרך כלל יותר משניים או שלושה פריטים פר יצירה.


השלב השלישי הוא לשים לב שחומרי היצירה מתאימים לגיל הילד. ילדים קטנים לא יכולים ליצור מחרוזים קטנים, גם מכיוון שאין להם עדיין מוטוריקה עדינה מספיק מפותחת וגם כי יש סכנת בליעה. בנוסף, צריך לשים לב אם משתמשים בחומרי צבע המכילים חומרים רעילים. בדרך כלל המוצר מכיל פירוט וחשוב לקרוא את האותיות הקטנות.

השלב הרביעי הוא להיעזר בניסיון של צוות החנות כדי לבחור בחומרי היכולים לפתח את חוש היצירתיות של הילד ולעודד אותו לבטא את עצמו בדרכים שונות.

חומרי יצירה לילדים קונים בהובי

הובי היא חנות מובילה בתחום חומרים ליצירה לילדים והיא מציעה מגוון מוצרים רחב,כמו חומרים של יצירה, צבעים לילדים, יצירה למבוגרים ובאופן כללי המתאים לכל הגילאים. אצלנו תוכלו לבחור בין רכישת מוצרים בודדים לקניית ערכות יצירה מותאמות, כגון יצירות לחנוכה או לפורים, חומרים המיועדים לפיסול, ציור, הכנת מגנטים, וואשי טייפ, נצנצים, מסגרות ומשטחים מסוגים שונים. הובי היא רשת  הכוללת שישה סניפים ברחבי הארץ, ובכל חנות הצוות יוכל לסייע לכם לבחור חומרי יצירה מתאימים לכל גיל ולכל מטרה.


באתר הובי תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי יצירה המתאימים לכל הגילאים ומחולקים על פי קטגוריות שונות. לנוחיותכם הוספנו אפשרות הזמנה מקוונת לצד מענה טלפוני ונשמח לייעץ לכם לגבי בחירה של חומרי יצירה לילדים מתאימים.

logo בניית אתרים