מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

פעילויות יצירה לחנוכה

 
אילו פעילויות יש לחברת הובי להציע בחג החנוכה? מי הם לקוחות רשת הובי? למה לבחור במוצרי הובי? אילו מוצרים ניתן למצוא על מדפי חנויות רשת הובי?

חג החנוכה רווי באירועים מסוגים שונים המתקיימים בכל רחבי הארץ.
אולם אין ספק כי בכל אותם הירידים, הפעילות שמושכת אליה את הקהל הרב ביותר היא פעילויות היצירה העצמית. פעילויות יצירה לחנוכה הן מאפשרות לכל ילד באשר הוא וכמו כן להורי הילדים את היכולת להשתחרר מכל הכבלים וליצור כהוות נפשם את היצירה שהשתוקקו לה. שלל צבעים וחומרים נעימים למגע וליצירה ברמת איכות גבוהה ביותר.

פעילויות יצירה בחנוכה נכונות לבתי ספר וגני ילדים, למתנסים וכמו כן לכל ארגון כזה או אחר המפעיל פעילויות לילדים, כמו כן אנשים פרטיים אשר מעניקים לילדיהם מתנת יום הולדת יכולים ללא ספק לגרום לאושר על ידי פעילויות יצירה איכותיות ביותר.

פעילויות יצירה לחנוכה הן ללא ספק תורמות גם בפיתוח יכולותיהם של היוצרים. כל פעילות יצירה דורשת סבלנות, ריכוז ודיוק. עבור הרבה מאוד ילדים ומבוגרים פעילויות אלו הן לא דבר מובן מאליו. פעילויות יצירה אלו משפרות יכולות ומאמנות את המוח ומאפשרות שיפור משמעותי. כמו כן יש לציין כי כל אותם החומרים והמוצרים לטובת פעילויות יצירה לחנוכה נבחרים בקפידה ומיובאים על ידי קברניטי הרשת. ייעוץ והכוונה של צוות יועצי רשת הובי.

מחפשים בסיסים לחנוכייה? נסו את המוצרים של הובי!
חנויות רשת הובי פזורות ברחבי הארץ מעניקות את האווירה האישית והאינטימית. הרבה מאוד לקוחות מרוצים ונאמנים זוכים בשלל מוצרים כמו בסיסים לחנוכייה ועוד מוצרים מרשימים ביותר. החנות הראשונה של רשת הובי הוקמה בשנת 2000, מאז הלכה הרשת והתפתחה תוך שהיא עונה על דרישות לקוחותיה. בין השאר ניתן ליהנות מקורסים של הרשת אשר מתקיימים בשעות הבוקר או בשעות הערב על פי נוחיותם של לקוחות הרשת.

מה נמצא על מדי חנויות רשת הובי?
הרבה מאוד מוצרים מסוגים שונים כגון: מוצרי גולדפילד, כסף, ערכות יצירה, צבעים ומכחולים, קנבס, אבני חן ומוצרי סברובסקי, חוטי רקמה וצמר, מוצרי פיסול ועוד. אחריות מלאה על כל המוצרים. 
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי