מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

מסכות לפורים


חג הפורים מתקרב, ואתם מעוניינים ליצור עבור הילד שלכם (או אפילו עבורכם) את התחפושת המושלמת. ברור לכם כי בחירה נכונה של מסכות לפורים מהווה הצעד המרכזי בדרך להצלחת התחפושת, כמו גם שיש בוודאי מגוון רחב של פתרונות בתחום. אבל למה שלא תפיקו את המסכה המושלמת באופן עצמאי, כפעילות חווייתית בשילוב עם ילדיכם?

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים אכן פונים לכיוון הזה. רשת הובי, המובילה בישראל בייבוא ובשיווק חרוזים, חומרי יצירה ומלאכת יד, מספק את כל התשתית הנדרשת ליצירת המסכה המושלמת.

יצירתיות, הנאה ומה שביניהם
מסכות לפורים מגלמות בתוכן מספר יתרונות ממשיים, בייחוד כאשר יוצרים אותן באופן עצמאי. הפעילות עצמה, כאמור, היא מהנה ויכולה להתבצע על ידי הילד עצמו, בשילוב עם הוריו. אפשר לתת לילד "להתפרע" וליצור את מסכת החלומות שלו, אם כי מומלץ עוד יותר להציב לו מראש משימה, כלומר, מסכה שהוא אמור ליצור. מסכות של בעל חיים, בהקשר הזה, נחשבות לבחירה מקובלת מאד.

הליך ההפקה העצמאי של מסכות לפורים כולל בתוכו גם כן תמורות חשובות עבור הילד. באמצעות היצירה הוא מפתח את הדמיון והיצירתיות שלו במידה ניכרת, משפר את הקשר בין היד לעין שלו ומקבל אפשרות לביטוי עצמי, לו זקוק כל ילד בשנים המוקדמות של חייו. זו הסיבה בגינה מומלץ מאד לבצע פעילויות יצירה מסוגים שונים לכל אורך השנה, גם בלי קשר לחג הפורים.

ואיך אפשר בלי המחיר?
זה לא סוד שמחירי התחפושות בישראל הגיעו לגבהים חדשים בשנים האחרונות, כאשר למרבה הצער נראה שבכל שנה הם רק עולים. כאשר רוכשים מסכות לפורים ויוצרים את המסכה מאפס, ניתן לחסוך כמה מאות שקלים. הסיבה לכך היא שמחירי המסכות ה"גולמיות" וחומרי היצירה הם מינימליים. במקרה של רשת הובי, שאף מייבאת את המוצרים באופן עצמאי, המחירים של המסכות הם הנוחים ביותר שאפשר להעלות על הדעת.

לרשת הובי סניפים בירושלים, מבשרת ציון, מודיעין וכפר סבא - בהם ניתן לקבל ייעוץ מאנשי החנות בדרך למציאת המסכות וחומרי היצירה האידיאליים. 
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי