מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

מסכות ליצירה


יצירה צריכה להיות מדורגת גבוה מאד ברשימת הפעילויות שאתם, ההורים, צריכים לעשות עם הילדים שלכם. הם, מצידם, מקבלים כל יצירה שכזו בהנאה גדולה ומפיקים ממנה את המקסימום. דרך טובה לחוות זמן איכות, וליצור פריטים יפים מאד שאף עשויים לשמש את הילד, היא רכישה של מסכות ליצירה.

כל הדרוש ליצירה המושלמת
מסכות ליצירה, כפי שניתן להסיק משמן, מיועדות לשמש חומר הגלם למגוון רחב של יצירות, הנעשות על ידי הילד. את המסכות תוכלו למצוא כיום במגוון רחב של צורות, גדלים וסגנונות, כאשר הקישוט עצמו מציע מגוון אפשרויות אינסופי. אפשר פשוט לתת לילד "להתפרע" עם הרצונות שלו, אך גם להעמיד לו מראש משימות מוגדרות: למשל, ליצור מאפס מסכה בדמות בעל חיים שהוא אוהב במיוחד.

העובדה שאפשר לרכוש את המסכות האלה במחירים שווים לכל נפש תורמת אף היא לאטרקטיביות של החוויה ומבליטה אותה לטובה ביחס לאופני יצירה אחרים. גם אם מוסיפים לכך את חומרי הקישוט והיצירה, נשארים עם הוצאות מינימליות, שבטלות בשישים ביחס למעלות המגוונות של היצירה ותרומתה לילד ולמשפחתו.

לא רק לפורים
אחד המועדים בהם רכישה של מסכות ליצירה נראית לנו מובנת מאליה היא חג הפורים, חגם של הילדים. כאשר הילדים רוצים בתחפושת ייחודית, הרי שעיצוב מאפס של המסכה יאפשר להם בוודאי לעשות זאת. ועדיין, המציאות מראה כי רצוי לרכוש את המסכות גם במועדים אחרים – כי הרי לא צריך למצוא תירוצים לפעילות יצירה עם הילדים לכל אורך השנה. בדרך זו תוכלו לקבל זמן איכות איתם, לפתח אצלם את המוטוריקה, היצירתיות ותכונות אחרות ואף לאפשר להם ליצור פריטים שהם ייהנו להשתמש בהם לאחר מכן (קישוט החדר במסכות, למשל).

אז איך מתחילים?
רשת הובי, המונה שישה סניפים בפריסה ארצית, נחשבת לגדולה בישראל באספקת חרוזים, חומרי יצירה ומלאכת יד – כולל מסכות ליצירה. החנות מספקת מגוון רחב של מסכות, יחד עם האביזרים המשלימים שיכולים לסייע לקשט ולפאר כל מסיכה. היתרון המרכזי, מעבר למגוון הרחב של הפריטים, הוא שהמחיר שלהם אטרקטיבי ושווה לכל כיס, גם מכיוון שרשת הובי מייבאת את כל המוצרים שהיא משווקת באופן עצמאי.
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי