מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

מסכה לפורים


פורים, חגם של הילדים, הוא חג של מסכות, רעשנים, שירים וריקודים. נקודת ההתחלה של לא מעט הורים היא רכישה של תחפושת עבור הילדים, או לכל הפחות מסכה. אבל למה שאותה מסכה לפורים לא תעוצב על ידי הילד עצמו, במה שצפויה להיות פעילות חווייתית עבורו? מה אם מעוניינים להביא לידי ביטוי את הצד היצירתי של הילד וליצור יחד איתו מסכה שבטוח אין לאף ילד אחר? באמצעות רכישה של מסכה ליצירה, כפי שמוצעת על ידי רשת הובי, ניתן לעשות זאת.

כל הסיבות ליצור לבד
מסכה לפורים מהווה חלק בלתי נפרד מהחג, כשסביר להניח שהילדים יהיו מעוניינים במסכות שהן לא רק המרשימות ביותר מבחינה אסתטית – אלא גם מתאימות להם במידה הרבה יותר. מסכה אשר מעוצבת על ידי הילד ומשפחתו, כאמור, תענה בוודאי על התנאי הזה. הילד יכול לרכוש את המסכה ופשוט לקשט אותה בכל צורה שהוא רואה לנכון, באמצעות צבעי גואש וצבעים אחרים, מדבקות, נצנצים, "שיערות" ועוד.

היתרון המשמעותי כאן הוא שמעצם היצירה העצמאית של מסכה לפורים, הילד יכול לפתח אצלו לא מעט כישורים. זה מתחיל עם היצירתיות והביטוי העצמי, כאשר הילד הממוצע ישמח לכל הזדמנות שתאפשר לו לבטא אותם. העבודה עם החומרים מאפשרת לשפר יכולות שונות אצל הילד, דוגמת הקואורדינציה שלו, תכונות אשר ילוו אותו כל ימי חייו.

לא ניתן להתעלם מכך שגם עצם ההכנה של המסכות, שיכולה בהחלט להתבצע בשיתוף ההורים, נתפס עבור הילדים כמשחק וכפעילות חווייתית מהנה. הם יכולים להעביר בה, מבלי שישימו לב, דקות ארוכות של הנאה, או אפילו שעות. סדנאות יצירה הן אחד הביטויים המובהקים ביותר של "זמן איכות" של ההורים עם ילדיהם, כאשר יצירה של מסכה לפורים עונה בוודאי על התנאי הזה באופן מלא.

המסע לעבר היצירה המושלמת מתחיל כאן
רשת הובי, המונה שישה סניפים בפריסה ארצית, היא הכתובת למחפשים אחר מסכה לפורים. היא נחשבת לאחת הבולטות בישראל בתחומי החרוזים, היצירה ומלאכת היד, עם כל הציוד שמאפשר לבצע את הפעולות האלה. אנשי החנות מעניקים ללקוחות ייעוץ מקיף והכוונה מלאה, כאשר המוצרים עצמם מוצעים תמיד במחירים שהם שווים לכל נפש, כולל מבצעים בימי החג.
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי