מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

מלאכת יד


מלאכת יד – להתחבר ליוצר שחבוי בך
 
מלאכת יד, בהגדרתה הכללית, היא כל עבודה שמתבצעת בידיים, אולם כיום המונח מתייחד למלאכת יצירה מסוגים שונים.
 
אצלנו בהובי תוכלו למצוא חומרים ואביזרים למגוון עבודות יצירה,
כולל חרוזים, תליונים, שרוכים וחוטי מתכת להכנת שרשראות, צמר, חוטים, אביזרי תכשיטנות, קופסאות עץ, צבעים, מברשות, מכחולים, אביזרים לעיצוב אלבומים, חומרי יצירה לילדים, קנווסים, צמידים, אבני חן ועוד.
 
לקבלת מידע נוסף אודות מגוון מוצרי מלאכת היד שלנו פנו עכשיו אל הסניף הקרוב למקום מגוריכם או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
מלאכת יד בשירות הריפוי בעיסוק
הרבה מאוד ילדים ומבוגרים זקוקים לטיפול באמצעות ריפוי בעיסוק על מנת להתגבר על קשיים שונים שלהם, כגון קשיי תקשורת, קשיי קשב וריכוז ועוד. טיפול באמצעות מלאכת יד – ביצוע עבודות יצירה שונות בהתאם להעדפת הילד או המבוגר, יכול מאוד לסייע במצבים שכאלה, ולכן מומלץ מאוד על ידי מרפאים בעיסוק ואנשי מקצוע שונים. הסיבה לכך שטיפול שכזה יכול מאוד לעזור נעוצה בעובדה שעבודות יצירה מצריכות לא מעט ריכוז ודיוק, ולכן מסייעות לעוסק בהן להפעיל את החלקי הרלוונטיים במוח ולשפר את התפקוד שלו בחיי היום-יום.
 
סיוע בשיפור הזיכרון
מחקרים שנעשו בתחום מצאו, כי עבודות בתחומים השונים של מלאכת יד יכולים לסייע גם לחולי שיטיון (דמנציה) ולסובלים מבעיות זיכרון אחרות. נראה שהדבר קשור לכך שהעיסוק בעבודות יצירה דורש התמדה וריכוז, שני דברים המשפרים בצורה מאוד משמעותית את התפקוד המוחי.
 
מלאכת יד – גם לטובת הרגיעה
אין ספק, כי העיסוק במלאכת יד יכול לשפר מאוד את הריכוז ואת התפקוד המוחי, אבל גם אנשים שאין להם קשיים בתחומים אלה יכולים למצוא בו יתרונות רבים. ביצוע עבודת יצירה שמתאימה להעדפות האישיות של כל אדם, יכולה להביא אותו למצב של רוגע ושלווה, והתוצר הסופי יכול להקנות לו סיפוק אישי ברמה מאוד גבוהה – שני דברים שכל אדם שמח שיש לו. היכולת להקדיש זמן למשהו שהוא רק שלנו והמוצר הסופי שיצרנו בעצמנו – הם דרך מצוינת לשיפור מצב הרוח הכללי והביטחון העצמי.

צוות הובי לשירותכם
אצלנו בהובי תוכלו למצוא את כל החומרים הדרושים לביצוע עבודות מלאכת יד. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבחור את החומרים הדרושים לתחום המועדף עליכם, כמו גם לכוון אתכם אל תחום שמתאים לכם, אם עוד לא מצאתם אותו.
 
בנוסף, הנכם מוזמנים להצטרף לסדנאות היצירה שלנו, בהן תוכלו להתנסות במגוון מלאכות יד וליהנות ממוצרים ייחודיים שכל-כולם מעשה ידיכם.
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי