מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

מוצרי עץ ליצירה

 
אם אתם מחפשים חומרים בהם ילדים וגם מבוגרים, יכולים בעזרתם להוציא החוצה את היצירתיות שבהם, אז מוצרי עץ ליצירה זו התשובה הטובה ביותר שתוכלו לקבל. נכון שיש עוד לא מעט חומרים, בעזרתם אתם יכולים להוציא החוצה את הצד האומנותי, אך מיד נראה שהיתרונות שבמוצרי עץ הם רבים ועולים לא פעם על יתרונות של חומרים אחרים.

לעבודה עם מוצרי עץ ליצירה יש מספר יתרונות, ראשית, ניתן לעשות איתם מספר רב של דברים, החל מחרוזים מעץ לשרשרות, קוביות, אטבים, לוחות מודעות, קופסאות, מסגרות מעץ וכן קישוטים שונים לבית, הן כאלה שמשמשים רק ליופי והן כאלה שיש להם גם שימוש פרקטי.

שנית, מוצרי עץ ליצירה מאפשרים למי שמשתמש בהם, לבצע שורה של עבודות ופעילויות שונות, לא רק לבנות, אלא גם עבודות נגרות, הדבקה, וכן יש מוצרי עץ לצביעה, מחרוזים ועד קופסאות. ילדים יכולים לצייר על הקופסאות ולבטא בכך אפיקים שונים של יצירתיות, שלא בהכרח הם מסוגלים להוציא החוצה בכלים אחרים. לא פעם מוצרי עץ ליצירה משמשים מחנכים והורים כאמצעי דרכו הם מוציאים מילדים רגשות ותחושות, עם זה דרך עבודה עם העץ עצמו ועם דרך צביעה, הדבקה, חיתוך או כל דבר אחר שנלווה לעבודה עם העץ?

על מנת ליהנות מיצירה יפה, מומלץ מאוד לעבוד עם מוצרי עץ ליצירה שנקנו בחנות יצירה, דוגמא אחת לחנות היא הובי, רשת ארצית לחרוזים, עבודות יד ויצירה. מדובר ברשת בפריסה ארצית שמוכרת מגוון מוצרי יצירה לילדים, צעירים ומבוגרים. בין המוצרים השונים אפשר למצוא גם מוצרי עץ שונים שמשמשים לעבודות שונות. בחנויות הרשת אפשר גם למצוא כלים נלווים לעבודות יצירה, אותם מומלץ לרכוש על מנת שהעבודה תהיה הרבה יותר יפה ומגוונת.

מלבד מוצרי עץ ליצירה, אנחנו ממליצים לכם לרכוש צבעים שניתן להשתמש בהם על עץ, דבק מיוחד, לא לשכוח גם מסור קטן. בנוסף, בשביל שהיצירה תהיה יפה, מומלץ מאוד להשתמש באביזרים וחומרים שונים אותם תוכלו להדביק, למסגר, לעטוף או כל דבר אחר על גבי העץ. מדובר באלומיניום, חוטים ושרוכים, מוצרי זכוכית, ועוד. כמובן שכל דבר שאתם קונים צריך להיות מותאם לעבודה על גבי עץ, וכן שיהיו לכם הכלים שיוכלו לעזור לכם בחיבור שני החומרים השונים.

לסיום, אנחנו רוצים שוב להמליץ לכם על רשת הובי, בה תוכלו למצוא את כל מוצרי העץ ליצירה שאתם זקוקים להם, וכן את כל החומרים והכלים לשימושים נלווים. 
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי