מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

יצירות לחנוכה

מה היא המשמעות של יצירת יצירה אישית? איך בוחרים את החומרים והמרכיבים של יצירתכם? אילו מוצרים ניתן לרכוש בהובי? מה הם תחומי הפעילות של חברת הובי?

אין ספק כי אחת ההנאות הגדולות ביותר של ילדים היא אותם סדנאות יצירה אשר מעסיקות אותם ומאפשרות להן את היכולת ליצור על פי ראות עיניהם. יצירות יכולות להעניק ליוצר את האושר העילאי בין אם הוא ילד או מבוגר. בכל אחד יש נפש של אומן וכל מה שנדרש כעת הוא למצוא את הטריגר אשר יגרום לו להפשיל שרוולים ולהתחיל ליצור בכוחות עצמו.

יצירות לחנוכה הן ללא ספק יצירות מלאות באור, צבעים וחומרים מרהיבים. על מנת ליצור את היצירה המושלמת ביותר יש כאמור לעשות שימוש בחומרי היצירה האיכותיים ביותר. רשת הובי מייבאת מגוון מרשים ביותר של חומרי יצירה אשר מתאימים לכל סוגי היצירה כולל יצירות לחנוכה ולשאר החגים.

פעילות זו של יצירת יצירות לחנוכה יכולה להתאים כאמור לגופים חינוכיים כמו גני ילדים ובתי ספר וכמו כן לפעילויות של סדנאות יצירה בירידים, במתנסים וכולי. הצוות של רשת הובי יהיה שם עבורכם על מנת לעזור בתכנון האירוע וכמו כן בייעוץ והכוונה לבחירת המוצרים המעולים ביותר והמתאימים ביותר לטובת יצירת יצירות חנוכה. כמו כן חשוב מאוד לציין כי יכולת היצירה תורמת לילידים ולמבוגרים גם בתחומי חיים אחרים המשפרים יכולות ריכוז, זיכרון ועוד.

כדים לחנוכה? למה לבחור את הכדים של רשת הובי?
רשת הובי הוקמה בשנת 2000 בסניף הראשון ומיוחד בירושלים. מאז התפתחה אותה החנות והפכה להיות לרשת הנותנת מענה למגוון מרשים ביותר של צרכים. כל מוצרי החברה מיובאים על ידי הרשת ועל כן מאפשרים מנעד מחירים ומבצעים לטובת שביעות רצונם של לקוחות הרשת. לחברת הובי ישנם הרבה מאוד לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ.

אילו סוגים של מוצרים ניתן לרכוש בהובי?
חנויות הובי מלאות במבחר עצום של מוצרים הכולל בין השאר כדים לחנוכה ועוד מוצרי חג רבים, כמו כן חלקי תכשיטים, בדי קנבס, חרוזים מסוגים שונים, אבני חן, מוצרי גולדפילד, מוצרי כסף ועוד. 
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי