מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

חרוזי סברובסקי


האם כל אחד יכול ליצור? מה מיוחד במוצרי היצירה של חברת הובי? איך לומדים ליצור עם חרוזי סברובסקי? אילו סוגי חרוזים ניתן למצוא החנויות רשת הובי? איך יתרמו החרוזים לחיי היום יום שלנו?

עולם היצירה הוא בלתי מוגבל וחשוב מכך הוא ניתן וזמין לכל אחד ואחת. מסתבר לא פעם כי הרבה מאוד מבוגרים כלל אינם ידעו כי יש באמתחתם הכישרון המופלא הזה ליצור מוצרי אומנות ותכשיטים. הובי פותח בפני רבים וטובים עולם ומלואו של צבעים ורעיונות, גוונים וחומרים שונים אשר מתחברים כולם ליצירות מופת המקנות שלווה ואושר, סיפוק והרבה מאוד כיף.

חרוזי סברובסקי כמו כן שאר המוצרים המוצעים לקהל הרחב פונים לקבוצות אוכלוסיה רבות אשר משתמשות ביצירה ככלי טיפולי ייחודי ומיוחד. לא פעם אנו מגלים כי מוצרי היצירה של רשת הובי תרמו רבות לילדים בעלי בעיות קשב וריכוז, למבוגרים אשר סובלים מדימנציה ונעזרים ביצירת התכשיטים על מנת להתמודד טוב יותר עם בעיות הזיכרון.

כמו כן חרוזי סברובסקי יכולים לסייע רבות לכאלה הסובלים מבעיות מוטוריות כאלה ואחרות. עיסוק באומנות מפתחת חושים רבים וגורמת לאושר רב להרבה מאוד לקוחות מרוצים של רשת הובי. כל מה שנדרש הוא לפנות אל אחת מחנויות הרשת וללמוד על סדנאות היצירה של רשת הובי. כל אחד ואחת יכולים ללמוד ולעסוק ביצירת יצירות אומנות בזמנם החופשי ובעיקר להנאתם.

חרוזי קריסטל? למה לבחור במוצרים של רשת הובי?
טיב היצירה מתחיל באיכות המוצרים. כל המוצרים של רשת הובי מיובאים על ידי הרשת ונמכרים בחנויות הרשת. ניתן למצוא בין השאר מוצרים המיובאים מכל העולם. ברשת הובי מקפידים על יבוא מוצרים המיוצרים אצל טובי היצרנים. כמו כן ניתן ליהנות ממגוון רחב של סדנאות יצירה המתקיימות בשעות הבוקר וכמו כן בשעות הערב לנוחיות הלקוחות.

מחפשים חנויות יצירה במודיעין? מה ניתן למצוא בהן?
כאמור מגוון מרשים ביותר של מוצרי יצירה כגון: בדי קנבס, מוצרי עיצוב אלבומים, חרוזי זכוכית, חרוזי אבנים יקרות, מוצרי גולדפילד, מפיות, חוטי רקמה, מוצרי פיסול ועוד. הקורסים של הובי מוכרים לצורכי קרן השתלמות.
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי