מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

חרוזים מעץ


מה היא המשמעות של היכולת ליצור יצירה משלכם? איך בוחרים את חומרי היצירה שלכם? האם כל אחד יכול לעשות שימוש במוצרי היצירה של הובי? למה לבחור דווקא במוצרים של הובי?

אין ספק כי גם לבוגרים יותר מותר לעיתים להיות קצת כמו ילדים ולעסוק ביצירות אומנות הבנויות מחרוזים ועוד מוצרים כאלה ואחרים שיש לרשת הובי להציע. הרבה מאוד מבוגרים מגלים כי העיסוק באותן יצירות אומנות כמו בניית ויצירת תכשיטים מסוגים שונים ממלאים חלל חסר אצל הרבה מאוד אנשים. לא פעם אנו מגלים כי גם כאלה שמעולם לא עסקו ביצירה אומנותית מגלים עולם שלם של צבעים וגוונים ויכולות.

לאומנות מכל סוג שהיא יש הרבה מאוד יתרונות, אין ספק כי אחד היתרונות החשובים ביותר של עולם האומנות היא ביכולת לעזור לעוסק בה בתחומי חיים רבים. טובי אנשי המקצוע ממליצים על חרוזים מעץ וכאמור חרוזים מכל סוג שהוא לטובת טיפול בבעיות קשב וריכוז. היכלות של הילד או הבוגר להעסיק את עצמו בעניין רב, על מנת ליצור מוצר משל עצמו ללא ספק ישרת אותו גם בתחומים רבים אחרים בהם הוא מתקשה.

כמו כן חרוזים מעץ נכונים גם לטיפול בבעיות זיכרון הן אצל ילדים וכמו כן אצל מבוגרים ואפילו כאלה הסובלים מדימנציה. על מנת לקבל את ההדרכה הנכונה ביותר וליצור עבודות מרהיבות בעזרת אותם חרוזים מעץ ניתן לפנות אל כל אחד מסניפי רשת הובי.

חרוזי עץ? איך בוחרים מהיכן לרכוש את מוצרי היצירה?
אין ספק כי חשוב לוודא שאכן כל אותם מוצרים נחשבים לאיכותיים ביותר. מוצרי רשת הובי מיובאים מטובי היצרנים בתחום היצירה היישר לחנויות רשת הובי. רשת הובי מעניקה יחס אישי ומקצועי ביותר לקהל לקוחותיה, הדרכה וייעוץ. לאורך השנים הצטרפו למשפחת הובי עוד ועוד לקוחות נאמנים ומרוצים מכל קצות הארץ.

מחפשים חנויות יצירה בתל אביב? מה ניתן למצוא בחנויות רשת הובי?
כאמור מגוון מרשים ביותר של מוצרים ליצירת תכשיטים כגון: חרוזי סברובסקי, מוצרי גולדפילד וכסף, קופסאות ומוצרי עץ, חוטים ושרוכים, ערכות יצירה, צמר, מכחולים וצבעים, סוגים שונים של נייר ליצירה ועוד.
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי