מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

חרוזים מזכוכית


איך בוחרים את החרוזים המתאימים ביותר עבורכם? מה היא המשמעות של יצירת יצירות אומנות? היכן ניתן ללמוד ליצור יצירות אומנות? אילו מוצרים ניתן למצוא בחנויות הובי?

אומנות היא הפתרון לעולם מושלם שליו יותר. אין ספק כי אילו כל בני האדם היו עוסקים באומנות מכל סוג שהיא ניתן היה ליצור אווירה נוחה יותר ומאושרת יותר. מוצרי היצירה השונים וכמו כן היכולת לעסוק ביצירת אומנות תורמת רבות עבור רבים וטובים להורדת מפלס הלחץ וכמו כן בתחומי חיים רבים אחרים. ניתן לראות כיום כי יצירות האומנות בעזרת חרוזים ועוד סוגים רבים של מוצרים אינם נחלתן של הילדים בלבד אלא גם של עולם המבוגרים.

יצירת יצירות אומנות כמו תכשיטים מעוצבים למשל, משפרת מאוד את כל עניין הקשב והריכוז אצל מבוגרים וכאמור אצל ילדים. חרוזים מזכוכית וכמו כן עוד הרבה מאוד מוצרים בכל מיני צבעים מצריכים שימוש בסבלנות רבה על מנת להגיע אל התוצאה הסופית הטובה ביותר. כמו כן עיסוק במוצרים קטנים כמו חרוזים מזכוכית משפרת מאוד את יכולות המוטוריקה העדינה.

רשת מוצרי הובי מציעה מגוון רחב מאוד של שירותים. בין השאר ניתן ללמוד בסדנאות יצירה מקצועיות ביותר ולהיחשף לעולם התכשיטנות ולעולם היצירה. שירותים אלו מוענקים כאמור לכל המעוניין. כמו כן ניתן ליהנות משיעורי יצירה פרטיים ובקבוצות קטנות, באווירה אינטימית ונעימה. חרוזים מזכוכית ברמת איכות גבוהה ביותר.

חרוזי זכוכית? למה לבחור דווקא ברשת הובי?
אין ספק כי אין תחליף לידע ולניסיון. רשת הובי הוקמה בשנת 2000 ומאז גדלה והתפתחה לשישה סניפים בפריסה ארצית. רשת הובי מייבאת לבדה את מוצריה ומעניקה שירות אישי ומקצועי לכל לקוח ולקוח. לרשת הובי ישנם הרבה מאוד לקוחות מרוצים שנהנים מידי יום הן מהמוצרים והן מהשירותים השונים של הרשת כמו: קורסי הובי המוכרים על ידי משרד החינוך והביטחון.

חנויות יצירה במודיעין? רשת הובי לשירותכם!
כאמור מבחר עצום של מוצרים תחת קורת גג אחת. חרוזים מסוגים שונים המיובאים מכל קצוות תבל, קופסאות ומוצרי עץ, אבני חן, מוצרי גולדפילד, מוצרי כסף ועוד. אחריות מלאה על כל המוצרים ומחירים מעולים.  
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי