מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

חרוזים יפנים

מה המיוחד במוצרי היצירה? איך בוחרים את המוצרים הטובים ביותר ליצירה? איך יוצרים את יצירת המופת שלכם? למה לבחור בחנויות רשת הובי? אילו סוגים של מוצרים נמצא בהובי?

חרוזים באופן כללי מפתחים אצל ילדים ומבוגרים הרבה מאוד חושים. בזכותם של כל אותם החרוזים ניתן להגיע אל מחוזות של אושר ושמחה. כל מה שנדרש הוא לפנות מעט זמן וללמוד על אין סוף האפשרויות אשר מעניקים אותם החרוזים המגיעים אל חנויות רשת הובי מכל רחבי העולם. כמו כן לאותם החרוזים יש הרבה מאוד סגולות נוספות אש משפרות יכולות רבות.

חרוזים יפנים או כל מיני סוגים אחרים של חרוזים מאפשרים ליצור יצירות מרהיבות ביותר. מנעד הגילאים אשר עוסק בפעילויות יצירה עם חרוזים נע מגיל ילדי גן ועד לגיל הזהב. לא פעם אנו נתקלים בלקוחות אשר פרק ב' בחייהם המקצועיים לאחר שפרשו לגמלאות מתמלא לאחר שהכירו את סגולותיהם של החרוזים. בחברת הובי עושים שימוש אך ורק במוצרים האיכותיים ביותר.

חשוב מאוד להבין כי מוצרי יצירה מכל סוג שהוא משפרים את יכולת הקשב והריכוז. מוצרי יצירה כמו חרוזים יפנים תורמים מאוד לפיתוח אזורים במוח ומאמנים את יכולות הזיכרון והדיוק. שיפור ביכולות אלו כאמור יתרום בתחומי חיים רבים אחרים.

כמו כן חרוזים יפנים תורמים בשיפור משמעותי ביכולת המוטורית. תרגול ויצירה נכונים מאוד לשיפור מערכות אלו וכמו כן לטובת חיזוק יכולות קיימות.

למה לבחור בשירותי חברת רשת הובי?
לקוחות מרוצים לעולם אינם טועים. לרשת הובי יש מוניטין וכמו כן רקורד מרשים ביותר של עשייה בתחומים אלו. רשת הובי פרוסה באזורי הארץ השונים ומעניקה את הפתרונות המושלמים ביותר ליצירה משמעותית. ניתן ליהנות משירותים רבים נוספים כמו מגוון קורסים וסדנאות המותאמות לכלל האוכלוסייה בהתאם לרמה וליכולות. האקדמיה ליצירה של רשת הובי פעולת הן בשעות הערב והן בשעות הבוקר.

מה המיוחד במוצרי רשת הובי?
טיב האיכות וכמו כן המבחר העצום העומד בפני היוצרים הצעירים והמבוגרים. ברשת הובי מחלקות שונות כמו: מחלקת תכשיטנות, מחלקת אומנות ויצירה וכמו כן האקדמיה ליצירה. מוצרים במחירים מעולים ובתנאי תשלום נוחים.
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי