מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

חנויות לצמר


מאיפה משיגים את הצמר האיכותי ביותר? מה ניתן לעשות עם צמר? איך תשפיע היצירה על חיי היום יום? אילו עוד חומרים ומוצרים ניתן למצוא ברשת הובי? מה היא הייחודיות של הובי?

אחד הענפים המתפתחים ביותר ביצירה הוא ללא ספק ענף הצמר.
מרכיב ממנו ניתן לעשות הרבה מאוד דברים ואחד המרכיבים החשובים ביותר לחובבי היצירה השונים. רשת הובי מציעה מגוון מרשים ביותר של מוצרים וביניהם סוגים שונים של צמר לטובת פעילויות המתאימות למבוגרים וכמו כן פעילויות אשר תורמות הרבה מאוד לגיל הרך.

אין ספק כי יצירת יצירות תורמת תרומה גדולה מאוד ליכולות רבות מאוד בקרב גילאים שונים באוכלוסייה. ניתן בזכות אותן יצירות לשפר באופן משמעותי ביותר את יכולת הריכוז של הילד, לשפר את יכולת הזיכרון אצל מבוגרים, לשפר את מידת הסבלנות וכמו עוד יכולות רבות אחרות כמו מוטוריקה עדינה וכולי.

כל מה שנדרש הוא להיכנס אל אותן חנויות לצמר של רשת הובי ולהתרשם מהמבחר העצום שיש לרשת להציע. ניתן כאמור לקבל את הייעוץ וההדרכה הן לבחירת סוג המוצר וכמו כן לבחירת סוג הפעילות. חנויות לצמר של רשת הובי הינן חנויות מרהיבות ביופיין מעניקות ללקוחות הרשת אווירה נעימה, שלווה ואינטימית ביותר. כמו כן ברשת הובי ניתן ליהנות מאקדמיית הרשת בה תוכלו לרכוש סדנאות וקורסים ליצירה מועילה. כמו כן קורסים למתחילים ולמתקדמים, שיעורים פרטיים ועוד.

מה היא המיוחדות של רשת הובי?
אין ספק כי על מנת לבחור את המוצר הטוב ביותר יש להיוועץ ולקבל חוות דעת מלקוחות מרוצים. לרשת הובי אשר הוקמה בשנת 2000 יש הרבה מאוד לקוחות נאמנים ומרוצים. רקורד מרשים ביותר של עשייה וכמו כן מוניטין רב. לרשת הובי על כל סניפיה יש צוות מקצועי ואחראי ביותר בעל ניסיון רב וידע רב.

חנויות לצמר? אילו עוד מחלקות ניתן למצוא ברשת הובי?
מגוון מרשים של מוצרים ומחלקות כגון: מחלקת תכשיטנות מפוארת המציעה אין ספור סוגים של חרוזים ליצירת תכשיטים עצמית, אביזרי עזר, גלדפילד, כסף אמיתי וכולי. כמו כן מחלקות נוספות כמו מחלקת אומנות, מחלקת יצירה לילדים ואקדמיה.
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי