מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

חלקי תכשיטנות

מה היא המשמעות של יצירת תכשיטים באופן עצמאי? איך לומדים לייצר תכשיטים? מאילו חומרים ניתן לייצר תכשיטים? מה המיוחד במוצרים של רשת הובי? איך בוחרים את המוצרים הטובים ביותר עבורכם?

מסתבר כי האושר האמיתי של כל אחד ואחת נמצא דווקא ביכולת ליצור דברים בכוחות עצמכם.
יכולת היצירה האומנותית קיימת בכל אחד וכל מה שנדרש הוא למצוא את הניצוץ שבאמצעותו ניתן להדליק את יצר היצירה. זאת על מנת ליצור מוצרים מרהיבים ומקסימים. אין ספק כי חרוזים בשלל צבעים וכמו כן מוצרים רבים נוספים שיש לרשת הובי להציע יעשו את ההבדל הגדול עבור כל אחד ואחת. כעת מה שנותר כעת הוא להגיע אל אחת מחנויות הרשת ולהיפתח אל עולם היצירה.

חשוב מאוד לדעת כי עבודת היצירה, בין אם היא נעשית בעזרת חלקי תכשיטנות או בעזרת כל מוצר אחר, תורמת רבות לפיתוח יכולות אחרות. שיפור הזיכרון הוא אחד מהיכולות המתפתחות בזכות העיסוק ביצירה כזו או אחרת. מסתבר כי חלקי תכשיטנות משמשים לא פעם ילדים ומבוגרים לטובת שיפור בעיות זיכרון, הוכח גם כי למבוגרים הסובלים מדימנציה העיסוק באומנות תורם המון.

כמו כן חלקי תכשיטנות עוזרים מאוד לילדים ומבוגרים הסובלים מבעיות קשב וריכוז. לאורך הזמן ועם האימון הנכון ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ביותר ולשפר יכולות ריכוז אשר יתרמו רבות בתחומי חיים אחרים כמו בלימודים ובעבודה, ביצירת קשרים חברתיים ועוד.

תכשיטי חרוזים? איך בוחרים מהיכן לרכוש מוצרי יצירת תכשיטים?
רשת הובי גאה בהרבה מאוד לקוחות מרוצים הפונים מידי יום לסדנאות יצירה מופלאות. כל מי שרוצה ללמוד איך ליצור בעזרת מוצרי הרשת יוכל לעשות זאת בכל אחד מהסניפים ובעזרתם האדיבה של צוות מדריכים מקצועי ביותר. מוצרי הרשת מיובאים מטובי היצרנים וכמו כן ניתן ליהנות ממגוון קורסים המיועדים הן למתחילים והן למתקדמים.

תכשיטים מחרוזים? לא רק!
כאמור רשת הובי מציעה מגוון מרשים ביותר של מוצרים כמו: מוצרי עץ ליצירה, בדי קנבס, ערכות ליצירה עצמית, מוצרי כסף, מכחולים וצבעים איכותיים, קריסטלים ואבנים, חוטי רקמה וצמר, מוצרי פיסול ועוד. שירות מעולה לאורך כל הדרך, אמינות מסירות ואהבה.
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי