מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

חומרי יצירה לחנוכה


היכן הכי מומלץ לרכוש חומרים ומרכיבים ליצירות לחגים? איך בוחרים את סוג המוצרים לטובת יצירות אומנות? מה היא המשמעות של עיסוק ביצירה? למה לבחור במוצרי רשת הובי?

אין ספק כי אחד הבילויים האיכותיים ביותר והמשפחתיים ביותר הם בילויים משותפים של ההורים עם ילדיהם בפינות יצירה באירועים, בירידים וכולי. שיתוף הפעולה של הילד עם הוריו ללא ספק מחזקים את הקשר ביניהם. כמו כן יש לאותן יצירות אומנות יכולת לתרום לילד או למבוגר בהרבה מאוד תחומי חיים אחרים שכן עבודת יצירה מצריכה יכולות מסוגים שונים.

אחת היכולות הנדרשות ביצירת יצירה היא ללא ספק יכולת הקשב והריכוז. ילדים ובוגרים אשר סובלים מבעיה מטרידה זו יכולים ללא ספק לשפר את יכולת הריכוז שלהם על ידי יצירת יצירות. כמו כן פעילות זו משפרת מאוד את כל נושא הזיכרון ועל כן פעילות זו לילדים או אפילו למבוגרים ולקשישים יכולה לעזור מאוד ולשפר יכולות. כעת כל מה שנותר הוא לבחור חומרי יצירה לחנוכה או לקראת כל אירוע או חג אחר וליהנות מעשייה פורייה.

חומרי יצירה לחנוכה של רשת הובי הם ללא ספק חומרים מיוחדים ואיכותיים ביותר. כל אותם חומרי יצירה לחנוכה מיובאים על ידי אנשי המקצוע של רשת הובי ומבחרים בקפידה. החומרים מיובאים מטובי מהיצרנים המובילים. חומרי היצירה מתאימים כאמור לאירועים גדולים ולפעילויות פרטיות, ניתן לקבל את הייעוץ וההכוונה ברשת הובי.

מחפשים סביבונים ליצירה? רק ברשת הובי!
כאמור כל אותם חומרי יצירה ומרכיבים כאלה ואחרים כמו סביבונים ליצירה נבדקים היטב ומותאמים לפעילויות בכל הגילאים. רשת הובי פועלת בהצלחה רבה כבר משנת 2000 וזכתה ללקוחות רבים ונאמנים מכל אזורי הארץ. ברשת הובי מקפידים אל טיב המוצר וכמו כן על טיב השירות, חנויות מעוצבות מעניקות אווירה נעימה ומשפחתית.

מה נמצא ברשת הובי?
מחלקות שונות לטובת יצירת אומנות מכל הסוגים. מחלקת תכשיטנות בה ניתן למצוא חרוזים בגדלים ובצורות וצבעים שונים, כסף וגולפילד, מתכות וכלי עזר ליצירה ועוד. כמו כן מחלקת אומנות בה ניתן למצוא מכחולים, צבעים, קנבס, חוטי רקמה וכולי.  
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי