מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

חומרים להפעלות חנוכה

 
אילו חומרים מועדפים לטובת הפעלות פעילויות יצירה בחנוכה? איך נבחר את החומרים והמוצרים שירכיבו את פעילות היצירה שלכם? אילו עוד שירותים מעניקים ברשת הובי?

עם ישראל ומדינת ישראל ברוכת החגים והמועדים מציעה הרבה מאוד אפשרויות לפעילויות מגוונות. אין ספק כי אחת הפעילויות היותר מעניינות והיותר מרתקות הן מבוגרים הן ילדים הן הפעילויות המשלבות יצירה עם שלל חומרים המפתחים יכולות שונות. חומרים להפעלות חנוכה הם ללא ספק חומרים המגרים חושים רבים כמו חוש במישוש, חוש הראיה, הריח וכאמור את חוש היצירה.

חומרים להפעלות חנוכה נכונים לכל מיני סוגים של אירועי הפעלות ילדים. אלו יכולים להיות אירועים פרטיים של ימי הולדת וכמו כן אירועים של מוסדות גדולים כמו מתנסים, מועצות אזוריות ועיריות המפעילות ירידים בחגים, בתי ספר וגני ילדים ועוד. כמו כן אותם חומרים להפעלות חנוכה נכונים לפעילויות של גיל הזהב.

אין ספק כי פעילויות מסוג זה מצריכות את הטוב ביותר. חומרים להפעלות שונות המשווקים על ידי רשת הובי הם חומרים המיובאים על ידי אנשי המקצוע של הרשת ונבחרים בקפידה. חומרים אלו מיובאים מטובי היצרנים בכל העולם.

חשוב לדעת כי פעילויות יצירתיות מגרות חושים רבים וכמו כן משפרות יכולות אצל ילדים ומבוגרים כאחד. ניתן לראות שיפור ביכולות הקשב והריכוז לאלו אשר מרבים ביצירה, כמו כן שיפור ביכולות הזיכרון, הסבלנות ועוד.

מחפשים חנוכיות ליצירה? למה דווקא רשת הובי?
רשת זו הוקמה בשנת 2000 בחנות קטנה ומטריפה בירושלים. מאז הלכה הרשת וגדלה ומספקת שירותים ומוצרים ללקוחות רבים ומרוצים הפוקדים את חנויות הרשת מכל אזורי הארץ. ברשת הובי מקפדים על תודעת שירות גבוהה ביותר וכמו כן על איכות המוצרים. ניתן ליהנות מאקדמיית הרשת המעניקה קורסים וסדנאות יצירה ברמה גבוהה ביותר לשביעות רצון הלקוחות.

חנוכיות ליצירה? לא רק!
ישנן שתי מחלקות עיקריות אשר מספקות מגוון מרשים וגדול ביותר של מוצרי יצירה. מחלקת התכשיטנות מציעה מוצרי לבניית תכשיטים כמו: מוצרי גולדפילד, כסף אמיתי, אבני חן ואבנים חצי יקרות ועוד. כמו כן מחלקת אומנות ויצירה המציעה בדי קנבס, מוצרי עץ, פיסול ועוד.
 
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי