מחירים מיוחדים לגולשי האתר!

דמוי פנינה


עד כמה חשוב לדעת ליצור בעזרת הידיים? האם כל אחד יכול ליצור יצירות בעזרת חרוזי דמוי פנינה? אילו מוצרי יצירה ניתן לרכוש ברשת חנויות הובי? מה היא המשמעות של יצירה עצמאית?

עולם היצירה פותח דלתות אל עולמות רבים אחרים. עבור רבים נפתח צוער קטן אל עולמות פנימיים שרבים כלל לא ידעו שקיימים אצלם. עולם היצירה מאפשר לכל אחד ואחת לפתח חושים רבים אשר בעזרת חושים אלו ניתן להגיע למקומות נעימים וחושבים ביותר בחיי היום יום. מבוגרים רבים מגלים מידי יום כי בזכות מוצרי יצירה כאלה ואחרים הם מוצאים את שקט ושלווה, את הסיפוק וההנאה שכל כך חסרה להם.

מוצרי יצירה דמוי פנינה וכמו כן עוד הרבה מאוד חרוזים בצבעים שונים, חוטים ומדבקות, מוצרי עץ ועוד כהנה וכהנה מוצרי הם בראש ובראשונה כלי עזר מעולים לטובת טיפול וריפוי בעיות שונות כמו: בעיות זיכרון, בעיות מוטוריקה עדינה, בעיות קשב וריכוז ועוד.

חשוב לדעת כי לא חייבים להיות יצירתיים מלכתחילה על מנת לבנות יצירות אומנות מאותו מוצר דמוי פנינה או מכל מוצר אחר. חוש היצירתיות מתפתח עם העבודה ועם התרגול, עולם הצבעים והגוונים מתערבב ליצירת עבודות אומנות מדהימות ביותר.

כמו כן רשת הובי מציעה מגוון מרשים ועשיר מאוד של קורסים באקדמיה לאומנות. הקורסים מיועדים לכל אחד ואחת. לטובת נוחיות הלקוחות ניתן ליהנות מקורסים בשעות הבוקר או הערב.

מחפשים חנויות יצירה בכפר סבא? למה דווקא החנויות של הובי?
חברת הובי הקימה את החנות הראשונה של הרשת בשנת 2000 בירושלים. מאז הוקמו עוד חנויות בכל רחבי הארץ. רשת הובי פונה אל מגוון רחב של קהלים. בחנויות רשת הובי מקפידים על שירות מעולה לטובת שביעות רצונם של הלקוחות. כמו כן ניתן ליהנות משיעורים פרטיים, מבצעים שונים, קורסים למתחילים ולמתקדמים ועוד.

פנינים? מה עוד ניתן למצוא ברשת הובי?
חשוב מאוד לדעת כי המוצרים של רשת הובי באחריות מלאה. כל המוצרים מיובאים על ידי הרשת. ברשת הובי מקפידים על איכות המוצרים ועל טיבם. ניתן למצוא מוצרי עץ ליצירה, קנבס, מוצרי עזר וכולי.
 
יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו את הטופס הבא:

 

הובי - הרשת הגדולה בארץ לחרוזים,
רב קווי: 072-33-80-420
 
יצירה ומלאכת יד

החנויות שלנוהובי -
רשת ארצית לחרוזים, יצירה ומלאכת יד


רשת הובי, המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחומי התכשיטנות והאמנויות, הוקמה ע"י איילה ואיציק שטרית בשנת 2000 בירושלים. כיום כוללת הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ: גבעת שאול​ - ירושלים, כלל - ירושלים, מבשרת - ירושלים, מודיעין , כפר סבא.
בהובי תוכלו למצוא מענה לכל כיוון של יצירה, החל בחומרי הגלם וכלה בעזרה ויישום.

בכל חנות/סניף ישנן מספר מחלקות עיקריות:

מחלקת תכשיטנות, הכוללת:
חרוזים מסוגים שונים מרחבי העולם, קריסטלים, מוצרי סברובסקי, אבני חן ואבנים חצי יקרות, מוצרי גולדפילד וכסף 925, חומרים ועזרים נלווים.
 
מחלקת אומנות ויצירה, הכוללת:
מוצרי עץ, קנבס, עיצוב אלבומים, צבעים, מכחולים, מוצרי פיסול וכיול, מפיות, חוטי רקמה, צמר ועוד.

אקדמיה לתכשיטנות הכוללת:
קורסים למתחילים, מתקדמים, סדנאות טרנדים חמים, סדנאות חד פעמיות ואף שיעורים פרטיים המתקיימים בשעות הבוקר והערב, ומוכרים ע"י משרד החינוך ומשרד הביטחון לקרן השתלמות.

מחלקת יצירה לילדים הכוללת:
מוצרי פיסול, מדבקות, צבעים ועוד

הובי מייבאת את מוצריה בעצמה ולכן ניתן למצוא בה, באופן שוטף, מבצעים רבים ומיוחדים.
ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת וליהנות מהנחות קבועות לאורך השנה.

מחכים לכם – צוות הובי